Karrier

Sofőr

Sofőr

Gyöngyös 2021-07-12 11:52:48

Dinamikusan növekedő, nagy múlttal rendelkező magyar élelmiszer kereskedelmi vállalat, a Kerekes Kft hosszú távú munkavégzésre új munkatársat keres az alábbi pozícióra

Kiszállító sofőr

B kategóriás jogosítvánnyal

pozícióba

Amennyiben rendelkezel a pozícióhoz kapcsolódó elvárásokkal és szeretnél hosszútávon egy megbízható cég megbecsült munkatársa lenni akkor küld el pályázatodat!

Telephelyek: Gyöngyös,

Főbb feladatok, munkák

- Áru kiszállítása a vevő partnerek részére

Jelentkezési feltételek

  • B kategóriás jogosítvány

  • 5 éves vezetési gyakorlat

Amit kínálunk

- "egy autó, egy sofőr"

- kiemelkedően jó kereseti lehetőség

- új, folyamatosan frissülő és szervizelt gépjárműpark

- alkalmazotti munkaviszony

- kiszámítható munkaidő

- hosszú távú munkalehetőség

- modern munkakörülmények

- lakóhelyhez közeli munkahely

Jelentkezni kizárólag a rozovitszs@salesmentor.hu email címen lehet. A hirdetés alatt nincs módunkban válaszolni. kizárólag csak az email-re érkező jelentkezésekre reagálunk.