Karrier

Áruátvevő

Áruátvevő

Gyöngyös 2021-07-12 11:55:42

Forrás Áruház Kft.

Folyamatosan növekedő, meghatározó, élelmiszerkereskedelmi vállalat, a Forrás Áruház Kft hosszú távú munkavégzésre új munkatársat keres az alábbi pozícióra

Áruátvevő

Amennyiben szeretne hosszútávon egy megbízható cég megbecsült munkatársa lenni akkor küldje el pályázatát, valósítsa meg céljait velünk!

Feladatok:

Mennyiségi és minőségi áruátvétel

Raktári és árukezelési folyamatok elvégzése

Raktári rend betartása

Szavatossági idő figyelése

Elvárások:

Pontosság, megbízhatóság, önálló munkavégzés

Együttműködési készség, határozottság

Előnyök:

Targoncavezetői engedély

Amit Önnek kínálunk

Versenyképes jövedelem

Széleskörű béren kívüli juttatás (üdülés, cafetéria, stb)

Alkalmazotti jogviszony

Emberközpontú, támogató munkahelyi légkör és kollégák;

Munkavégzés helye: Gyöngyös

Jelentkezni a rozovitszs@salesmentor.hu e-mail címen lehet. Csak az ide érkező jelentkezésre áll módunkban válaszolni., a poszt alatti kérdésekre nem tudunk reagálni.