Karrier

Eladó

Eladó

Ebes 2021-07-12 11:54:51

Nagy múlttal rendelkező magyar élelmiszer kereskedelmi vállalat a FORRÁS ÁRUHÁZ KFT, a megnövekedett forgalomának biztosításához, hosszú távú munkavégzésre új munkatársakat keres az alábbi pozícióra

Eladó – Árufeltöltő

munkakörbe

Gyere, csatlakozz hozzánk és legyél Te is részese sikereinknek, valósítsd meg velünk a céljaidat!

Kezd jól az évet egy hosszú távú stabil munkahelyen!

Elvárásaink

  • Vevő-centrikusság és elkötelezettség

  • Lelkesedés, dinamizmus

  • Önállóság, felelősségtudat és becsületes munkavégzés

Előnyök

  • Pénztárgéphasználat ismerete

  • Pénz kezelésében való rutin

  • Targoncás jogosítvány

Feladatok - Felelősségi kör

  • Vásárlók professzionális kiszolgálásának biztosítása

  • Áru feltöltése

  • Pénztárgép használata

Amit Önnek kínálunk

  • Széleskörű béren kívüli juttatások

  • Kiszámítható munkaidő

  • Versenyképes fizetés

  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil vállalati háttér

  • Minden vasárnap pihenő

Munkavégzés helye: Ebes